BabySafe Alaskan FOTELIK OBROTOWY RWF ISOFIX 0-18

  • Numer katalogowy: 552408
  • Dostępność: W magazynie
  • 1,099.01 zł

  • Cena netto: 893.50 zł
- OR -

- BabySafe Alaskan
- kolor red
- fotelik dla dzieci od 0 do 18 kg (od ok 1 do 4 roku życia)
- montaż na ISOFIX (zgodność ze standardem i-size)
- obrotowe siedzisko 360st
- montaż tyłem do kierunku jazdy 40-105cm wzrostu (0-18kg)
- montaż przodem do kierunku jazdy 75-105cm wzrostu (9-18kg)

BabySafe Alaskan

Alaskan sprawdza się w każdych warunkach. Gdy potrzeba szybko i pewnie zamontować fotelik z pewnością docenimy mocowanie ISOFIX. Łatwe wsiadanie i wysiadanie dziecka zapewnia funkcja obracania fotelika na zintegrowanej bazie. Obszerna skorupa fotelika z wkładką redukcyjną z termoplastycznej pianki to niezrównany komfort na każdym etapie rozwoju dziecka.

W podróżowaniu chodzi o przyjemność związaną z pokazywaniem dziecku nowych miejsc i tworzenie wspólnych wspomnień. BabySafe Alaskan to bezpieczny sposób na dowiezienie dziecka tam i z powrotem, bez kłopotów.

Alaskan pozwala na przewożenie dziecka tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 105 cm wzrostu. Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy jest bardzo bezpieczne - przy zderzeniu czołowym siły działające na szyję i kark małego pasażera siedzącego tyłem do kierunku jazdy są aż 5-krotnie mniejsze niż w przypadku gdyby siedział przodem do kierunku jazdy. Dzięki obracanemu siedzisku wkładanie dziecka do fotelika jest bardzo proste, wystarczy jednym ruchem obrócić fotelik w kierunku drzwi.

Fotelik wyposażony jest we wkładkę redukcyjną zmniejszającą jego objętość, przeznaczoną dla małych dzieci. Wkładka posiada dodatkowo wypełnienie spłycające dla najmniejszych dzieci, które dodatkowo poprawia kąt oparcia dla fotelika do pozycji bardziej lezącej. Dzięki wkładce małe dziecko jest bardziej dopasowane do fotelika, zapewniając większe bezpieczeństwo i wygodę. Po wyjęciu wkładki fotelik staje się bardziej obszerny i wygodniejszy dla większego dziecka, a podnoszony zagłówek pozwala dopasować fotelik do wzrostu dziecka na każdym etapie rozwoju dziecka. Uprząż pasów jest regulowana jednocześnie z zagłówkiem.

Fotelik posiada możliwość odchylenia oparcia w funkcji do spania co jest niesłychanie istotne w przypadku najmłodszych dzieci.

Dzięki ramie antyrotacyjnej dziecko ma więcej miejsca na nogi niż w większości fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy.

- montaż tyłem do kierunku jazdy 40-105cm wzrostu (0-18kg)
- montaż przodem do kierunku jazdy 75-105cm wzrostu (9-18kg)

Fotelik zgodny z najnowszym standardem i-size.

4 letnia gwarancja czyni z niego bezpieczny wybór w każdym wymiarze.

Gwarancja jest realizowana w trybie door-2-door.

Wszystkie foteliki BabySafe są objęte programem wymiany powypadkowej. Szczegóły na stronie producenta.

Dlaczego BabySafe?

BabySafe to polska marka fotelików samochodowych oraz akcesoriów zapewniających bezpieczne i komfortowe podróżowanie dzieci. Foteliki BabySafe są projektowane i produkowane tak, aby zapewniały bezpieczeństwo i komfort przez wiele lat. Zanim trafią do Państwa aut przechodzą rygorystyczne badania homologacyjne oraz testy zderzeniowe w niezależnych instytutach badawczych tj. Test Plus VTI, PIMOT.

BabySafe to marka godna zaufania.

Dlaczego warto kupić u nas?

Produkt, który sprzedajemy nie jest wirtualny. Już czeka w naszym magazynie na Twoje zamówienie! Jesteśmy specjalistycznym sklepem dziecięcym, a nie tylko internetowym jak większość sprzedających na Allegro. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie niezbędne w doborze fotelików w razie jakichkolwiek pytań chętnie Państwu pomogą, doradzą. Posiadamy szeroką ofertę produktów BabySafe dostępnych od ręki! Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy BabySafe, a produkty, które sprzedajemy pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji i są objęte pełną gwarancją producenta.

Fotelik dostępny w wielu kolorach, na tej aukcji w kolorze czerwonym.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
    Zły           Dobry