ROWEREK TRÓJKOŁOWY LIONELO TIM PLUS niebieski 6w1

  • Numer katalogowy: 224072
  • Dostępność: W magazynie
  • 299.00 zł

  • Cena netto: 243.09 zł
- OR -

Rowerek trójkołowy TIM PLUS

BLUE (niebieski)

nr katalogowy: 53253

Lionelo Tim Plus łączy ze sobą wiele praktycznych rozwiązań, które zapewnią twojemu dziecku wygodną i bezpieczną podróż.

Rowerek trójkołowy TIM PLUS:

- Kontrola toru jazdy przez rodzica

- Składane tylne koła

- Obracane oparcie

- Składany daszek

- 3-punktowe pasy

- Solidna, wzmocniona konstrukcja

- Pompowane opony

- Liczne certyfikaty

- 5 lat gwarancji

Certyfikat CTI

Laboratorium Centre Testing International jest światowym liderem w dziedzinie weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jest uznawana za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzi sieć ponad 30 oddziałów i laboratoriów na całym świecie. Specjalizuje się szczególnie w testowaniu produktów dziecięcych poddając je wnikliwym analizą pod względem wymogów jakościowych oraz bezpieczeństwa.

Jeszcze więcej bezpieczeństwa:

3-punktowe pasy

Zapewniają większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dodatkowe poduszki zwiększają komfort podróży oraz zapobiegają otarciom wrażliwej skóry dziecka.

Pompowane koła z błotnikami

3 koła o średnicy 10’’ sprawiają, że rowerkiem można swobodnie jeździć po wyboistych drogach. Tylna oś z rozstawem 58 cm gwarantuje, że rowerek jest stabilny i bezpieczny.

Podpórki dla maluchów

Zwiększają bezpieczeństwo młodszych dzieci, które jeszcze nie dosięgają do pedałów. Dziecko może swobodnie oprzeć nogi i cieszyć się jazdą.

Bezpieczeństwo w każdym szczególe:

Wolne koło

pozwala dziecku pedałować niezależnie od szybkości jazdy, podczas gdy rodzic ma pełną kontrolę nad faktyczną prędkością.

SecureRail

Otwierana miękka poręcz zabezpieczająca dziecko przed wypadnięciem oraz umożliwia w łatwy sposób wkładanie i wyjmowanie dziecka.

DirectSteer

Dzięki rączce połączonej z kierownicą rodzic ma pełną kontrolę nad torem jazdy. Piankowe pokrycie sprawia, że prowadzenie pojazdu jest pewne i komfortowe.

Jeszcze więcej wygody

Technologia GrowUp

Lionelo TIM PLUS rośnie razem z dzieckiem. Regulacja wysokości siodełka i kierownicy daje możliwość dostosowania rowerka do wzrostu pociechy.

Praktyczny kosz

Z tyłu umieszczony jest kosz na akcesoria, lub zabawki. Jego rozmiary pozwalają swobodnie pomieścić wszystko to co dziecku i rodzicowi jest niezbędne podczas spacerów.

Antypoślizgowe uchwyty

Zapobiegają poceniu się rączek dziecka, są specjalnie wyprofilowane aby chronić przed otarciami podczas upadków.

Pełny fotelik

Wzmocnione, jednoczęściowe siedzisko z regulacją oparcia. Wyprofilowane tak, aby chronić kręgosłup i zwiększyć przyjemność z jazdy.

Dzwonek i lusterko

Na kierownicy umieszczony jest dzwonek i lusterko wsteczne, żeby jazda rowerkiem Lionelo Tim była jeszcze bardziej bezpieczna dla wszystkich użytkowników dorgi.

Składany daszek

Zapewnia ochronę przed promieniami słonecznymi, deszczem oraz wiatrem. Pozwala na obserwację maluszka podczas jazdy.

Pełna kontrola

Dzięki rączce połączonej z kierownicą rodzic ma pełną kontrolę nad torem jazdy. Piankowe pokrycie sprawia, że prowadzenie pojazdu jest pewne i komfortowe.

Składane tylne koła Łatwa regulacja rozłożenia daszka Możliwość obrócenia oparcia

Możliwość używania jako dwukołowy rowerek

- Wiek: od 3 lat

- Przedział wagowy: do 25 kg

- Koła: dętkowane

- Wymiary: 103 x 100 x 58 cm

- Gwarancja: 60 miesięcy

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest tłumaczony!
    Zły           Dobry